iBiz distribútor
SunSoft plus s.r.o.
043 / 58 31 100
sunsoft@sunsoft.sk
iBiz kontakt
+421 903 553 704
info@ibiz.sk
http://www.ibiz.sk

Elektronický obchod iBiz vám prinesie nasledovné výhody:


Konkurencieschopnosť
V poslednej dobe narastá počet firiem, ktoré si vymieňajú obchodné dokumenty v elektronickej forme cez internet. Hlavným dôvodom je skutočnosť, že elektronický obchod je 2 až 8 krát efektívnejší ako klasický. Systém iBiz zabezpečí vašej firme vyššiu konkurencieschopnosť a zároveň väčšiu atraktívnosť pre vašich obchodných partnerov.

Úspora nákladov
Pracovníci obchodu a odbytu nemusia riešiť obchodné prípady, dopyty a reklamácie cez telefón, čo znamená úsporu času, mzdových nákladov a a výdavkov za telefonovanie a faxovanie.

Kvalita a pružnosť obchodovania
Obchodník, ktorý preberá objednávku sa už nemusí sústrediť na jej správne prepísanie, pretože ju má automaticky priamo v skladovom programe. Takúto objednávku len upraví podľa aktuálnych skladových zásob a zatlačením tlačidla odošle jej potvrdenie späť na internetový obchod. V priebehu niekoľkých sekúnd tak môže vidieť odberateľ stav svojej objednávky (potvrdené množstvá, dôvod prečo niektoré položky nebudú dodané, prípadne kedy budú dodané nepotvrdené položky).

Jednoduchosť a komfort nákupu pre zákazníka
Objednávateľ vidí svoje ceny tovaru aj so sumárom za celú objednávku, prípadne si môže objednávku rozčleniť do viacerých zostáv. Pri zložitejších objednávkach je možné použiť konfigurátor tovaru, ktorý nedovolí objednanie nesprávnej zostavy tovaru a tak sa vyhnúť neskorším problémom pri realizácií dodávky. Veľkou výhodou je aj možnosť vytvárania objednávok z už existujúcich objednávkových zostáv (šablóny, ponuky, staršie objednávky), ktoré je možné nakopírovať rovno do nákupného košíka a s malou úpravou odoslať ako novú objednávku.