iBiz distribútor
SunSoft plus s.r.o.
043 / 58 31 100
sunsoft@sunsoft.sk
iBiz kontakt
+421 903 553 704
info@ibiz.sk
http://www.ibiz.sk

Elektronické obchody a objednávkové systémy


ivim.ibiz.sk a pneuserver.ibiz.sk

sú rozpracované v konečnom štádiu pred spustením do prevádzky. Tieto systémy taktiež spolupracujú so skladovým a obchodným systémom OASIS od spoločnosti SunSoft.
otvoriť v novom okne "Pneuserver" ->
otvoriť v novom okne "Ivim" ->

kendi.ibiz.sk

Inštalovaná verzia: 3.0 - 1.7.2006
Spoločnosť KENDI COMP s.r.o. sa špecializuje na oblasť chladenia PC. V systéme využíva aj marketingové nástoje (mailing a sledovanie štatistík predaja) pre zvyšovanie predaja svojho tovaru. Aplikácia je automatizovane prepojená s interným skladovým a obchodným programom OASIS od spoločnosti SunSoft.
otvoriť v novom okne ->

vasa.ibiz.sk

Inštalovaná verzia: 3.0 s konfigurátorom výrobných položiek, nárezovým a baliacim plánom - 1.2.2006
Spoločnosť "Vasa" vyrába a predáva stavebný materiál, kde pre výrobu využíva možnosti konfigurácie systému pre vytváranie kusovníkov priamo z objednávky. Pre výrobu sa používa hlavne tyčový materiál, ktorý sa nareže na mänšie časti. Pre minimalizovanie odpadu tyčového materiálu je v systéme zakomponovaný aj program na tvorbu nárezového plánu. Týmto internetovým systémom simuluje aj výrobný program, pretože vytvára výrobné podklady pre vyrobenie požadovaných položiek a ich zabalenie pre zákazníka podľa ich čísiel zákaziek. Systém umožňuje svojim zákazníkom nákup tovaru rozčleniť do viacerých zákaziek a príslušne ich označiť a zabaliť. Táto aplikácia umožňuje aj preberanie objednávok od odberateľov, ktorí si vytvoria objednávky vo svojich vlastných informačných systémoch. V tejto spolčnosti je internetový obchodný systém prepojený so skladovým programom od spoločnosti V-soft Martin Vanek. otvoriť v novom okne ->

shop.hsoft.sk

Inštalovaná verzia: 2.1 s konfigurátorom - 1.2.2005
Aplikácia na predaj výpočtovej techniky pomocou konfigurátora počítačových zostáv. Systém umožňuje aj neodborníkovi vo výpočtovej technike poskladať si počítač podľa svojich predstáv pretože systém postupne ponúka len také počítačové prvky, ktoré navzájom spolupracujú a navyše ešte aj kontroluje počet vyberaných prvkov t.j. zákazník si nemôže do zostavy kúpiť napríklad 10pamätí, keď sa do danej zostavy zmestia len štyri. Systém navyše umožňuje v jednej objednávke vytvorenie aj viacerých rôznych počítačových zostáv. Konfiguračné predpisy sú vyvorené v excelovských zošitoch z ktorých si systém preberá potrebné parametre.
otvoriť v novom okne ->

www.kanex-sk.sk

Inštalovaná verzia: 2.0 - 31.10.2004
Aplikácia s kompletnou automatickou komunikáciou medzi internetovým systémom a interným systémom OASIS od spoločnosti SunSoft. Spoločnosť Kanex predáva kancelárske potreby hlavne veľkoodberateľom.
otvoriť v novom okne ->

www.autokovolak.sk

Inštalovaná verzia: 1.0 - 1.1.2004
Aplikácia s náročnými výrobnými konfiguráciami pre výrobu parapiet na okná, okenných sieťok proti hmyzu, balkónových a terasových dverí . Zákazník má možnosť jednoduchým spôsobom si nakonfigurovať nakupovaný tovar. Objednávka je automaticky prenesená do skladového a obchodného programu OASIS od spoločnosti SunSoft, kde obchodník prebere zákazku, potvrdí ju vytlačí výrobný príkaz do výroby. Objednávka z internetového obchodného systému prenášaná do OASISu obsahuje výrobné položky (kusovník) pre výrobu finálnych výrobkov. po ukočení výroby danej zákazky je zákazníkovi automaticky oznámené dokončenie jeho zákazky.
otvoriť v novom okne ->